| edani99 a întrebat:

In care dintre Franta si Germania m-as acomoda mai bine si as duce o viata bunicica?(oricum nu e chiar lapte si miere dar cu vointa orice se poate). Eu as vrea sa lucrez ca sofer de tir si daca stiti si in care din aceste tari se plateste mai bine mi-ati fi de ajutor. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| NeluFerchi a răspuns:

Eu as merge in Germania ca imi place limba germana. ca tirist castigi intre 1500-2000 euro depinde ce transporti poate doar 1000. dar ai nevoie de 2 ani de experienta cam la orice firma

3 răspunsuri:
| Johndoe2023 a răspuns:

In belgia. este usor a obtine actele si ca sofer profesionist gasesti rapid de munca.
dintre Germania si franta... depinde ce limba ti-e mai usor sa vorbesti

| marybel21 a răspuns:

Din cate stiu in Germania se plateste bine cam in jur de 2000 euro.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
În țările scandinave se plătește bine!
Pa, pa.