| IonutX197 a întrebat:

Salutare TPU, la poza de profil de pe Facebook nu merge sa o fac sa se vada toata ca imi zice sa o decupez si nu merge sa se puna toata, trebuie sa o redimensionez sau cum?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Se poate, bineinteles!

1. Încarci poza
2. Dai click pe "Sari peste decupare" (vezi ex. http://imgur.com/a/Onnoi )
3. O potrivești, vezi că există acolo un cerc albastru, de unde stabilești cât de apropiată/distantă să fie imaginea.
4. Salvezi

2 răspunsuri:
| Eligirl a răspuns:

Daca doresti sa fie toata poza trebuie sa o editezi. Mai exact, ii atasezi asa zisele margini. Poti edita poza cu aplicatia: nocrop, instasize. Pe acestea le folosesc

| Maria_Adina_1994_mJ9p a răspuns:

Poți pune poza întreaga intrând pe Facebook dintr-un motor de căutare, eu așa fac