| Ferra a întrebat:

Va rog ajutati-ma...nu mai stiu cum sa sterg un clip de pe youtube.com cum fac?

Răspuns Câştigător
| iulikka a răspuns:

Dai clik in partea dreapta sus unde iti apare numele tau de youtube,dai pe account,apoi chiar sus langa youtube iti apare "My Videos&Playlists" dai clik si o sa iti apara vidioclipurile bifezi cel pe care vrei sa-l stergi si vezi ca sus chiar langa ele apare add to sau delete si dai pe delete.Succes!Sper ca ai inteles ceva din ce ti-am explikat

1 răspuns:
| Scherimuvi a răspuns:

Buna este foarte simplu urmeaza pasii si gata
Intri pe "My account" apoi dai pe "My videos" si iti apar toate videoclipurile tale. In fata lor ai o casuta. Bifezi la cele care vrei sa le stergi. Si deasupra lor ai un buton "Delete"