| Florynes a întrebat:

Va rog frumos daca ma-ti putea ajuta si pe mine cu driverul de instalare pentru un adaptor bluetooth pentru pc.Marca este serioux modelul srxa-btd03u.Cine ma ajuta primeste cea mai mare FUNDA!

Răspuns Câştigător
| AlinKun a răspuns:

Incearca-l pe asta
http://www.software-arena.org/s/serioux_srxa_btd03u_driver.html
alegi ce vers de windows ai introduci codul si alegi din serverul us sau eu de unde sa descarci

| Florynes explică (pentru AlinKun):

Nu merge am mai incercat aici, dar mersi oricum, am rezolvat-o si pentru ca sunt baiat bun uite o funda de la mine.

1 răspuns: