Întrebare recomandată | wope a întrebat:

Salutare, trebuie sa trimit 2 monitoare si niste periferice din Calarasi in Constanta, imi poate recomanda cineva ce firma ar fi mai ieftina pentru asta?

3 răspunsuri:
| Yaesmin a răspuns:

Sameday-ul.

| ninuku a răspuns:

Uita-te pe lista de preturi si alege care-ti place:
https://www.colete-online.ro/presentation/price-table/national

| Violleta2022 a răspuns:

Recomand un curier si asigurare de calatorie platita, care nu va fi ieftin deloc, ca marfa este fragila si trebuei protejata, astfel risti sa jaunga minotoarele sparte.
O alta varianta este sa te urci in masina si sa le duci personal la destinatie ori sa orgi un prieten sau ruda sa te ajute cu acest transport, platindu-i benzina.