| DjGioka a întrebat:

Salutare tuturor! Cine poate sa-mi spuna un program care cauta ( automat ) update pentru driverele mele? Dau funda + MULTAMI love struck!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca cu Driver Reviver,iti face update automat,este foarte bun, il folosesc si eu de ceva timp!
(Mai sunt si altele ca Driver Magician, Driver Checker, insa nu sunt la fel de bune ca asta, pentru ca iti gaseste automat cea mai buna versiune de soft).
Succes!

| DjGioka explică (pentru anonim_4396):

Auzi... dar imi cere Serialu waiting! Vreo idee deunde sa-l iau?

| anonim_4396 a răspuns (pentru DjGioka):

Nu ai luat link cu tot cu crack? Iti las o adresa de e-mail sa ma contactezi?

| Denis331 a răspuns (pentru DjGioka):

Pai poti sa iei tot felul de seriale de pe http://www.serials.ws/index.php

5 răspunsuri:
| nextlevel999 a răspuns:

Tous les drivers scrie asta la Nea"google iti va gasi toate driverele

| DjGioka explică (pentru nextlevel999):

Mane... imi trebuie un program care mi le cauta singur! Exemplu : am Realtek HD A. v1 si el in da sa descarc v2!