| Eedytso a întrebat:

Salutare vreau si eu sa aflu va rog ce camera foto imi recomandati sa iau intre Samsung MV800 si Samsung ST200F eu ma gandeam la MV800 dar vreau sa vad ce parere aveti si voi. happy daca nu stiti caracteristicile intrati pe Samsung si vedeti apoi imi spune-ti

3 răspunsuri:
| jumbalik a răspuns:

Salut! Eu ti-as recomanda MV800 pentru ca e mai performanta si cred ca te vei intelege bine cu ea! Acuma tu alegi ce sa iti iei!

| Eedytso explică (pentru jumbalik):

E mai performanta MV800 deci? happy are si touch. doar ca cealalta pot sa ii bag 64 de gb memorie la asta doar 32 thinking dar cred ca aleg touch. plus ca pot face poze din ce unghi vreau.

| ofatadecativaani a răspuns:

Samsund st200f