| iuliana_2163 a întrebat:

Salutareee...sunt noua aici.nu stiti carei tema operei:dascal prost"?

3 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Dupa cum zici si tu:"salutareee"!

| M4RK a răspuns:

Dascăl prost este o operă literară scrisă de Ion Luca Caragiale.

| Sara a răspuns:

Daca tot esti noua pe aici. ar trebui sa stii din start ca acest site nu face teme. stim ca suntem multi destepti aici, dar nu facem reme, nu rezolvam, nu dam idei happy ei una nu fac asta, m am cam saturat. poate gasesti niste persoane dragute sa te ajute. dar te rog ca pe viitor sa nu mai postezi astfel de intrebari. Politica site ului nu permite rezolvarea de teme, sincer sunt multe persoane cu prb chiar importante, sunt in dileme si au nevoie de sfaturi. Tu esti doar lenesa sau comoda. Pune ti singura mintea la contributie.