| WuDog a întrebat:

Salutari,am o dilema cu dosarul, diriginta ne-a spus sa il avem pregatit pentru 15 iulie dar la stiri s-a anuntat ca pe 8 trebuie sa il predam.Am trecut cls a 8 a si acum trebuie sa merg la liceu

Răspuns Câştigător
| RLsT a răspuns:

Salut si eu am trecut clasa a 8a si joia trecuta am fost si ap pus variantele (optiunile) iar sambata mi se afiseaza unde am intrat (nu la toti se afiseaza sambata) iar pentru a depune dosarul la liceul la care ai intrat scrie in dosar anume de pe 16 in colo happy funda? big grin

1 răspuns:
| NeedForSpeed2013 a răspuns:

Din 16 pana in 26! Funda?