| ioanluca a întrebat:

Salutari.am un notebook Sony vaio cu win ce pe el si as vrea sa i pun win 7 dar nu reusesc sa intru in bios sau in programu de boot stie cineva sa mi spuna cum pot sa fac asta? va multumesc

4 răspunsuri:
| mFlorian a răspuns:

Ai facut Dvd-ul sau usb-ul bootabil 100%?! Daca da, dupa ce dai restart apesi F12 (asa este la mine) si trebuie sa intre in set-up.

| mifune a răspuns:

Cind aprinzi calculatorul apasa de nenumarate ori pe "Delete" pina cind va intra in bios, la mine spre exemplu e asa ))))

| ioanluca explică:

Am pe notebook win CE si nu am restart si cand il pornesc nu mi apare ca sa apas o anumita tasta ca sa intru in bios sau sa bootez de asta nu stiu cum sa fac

| ioanluca explică:

Si mai stie cineva sa mi spuna cum imi dau seama daca e un stick facut bine sau daca e bootabil multumesc