| WuDog a întrebat:

Salutari,revin din nou cu o intrebare.Ce trebuie pentru dosarul pentru liceu? Ce fise si chestii dalea.....ca ma tot ma bate mama la cap.

2 răspunsuri:
| Ionicutza a răspuns:

Pai daca vreai sa iti schimbi scoala, iti trebuie fisa matricola, cu mediile din clasale V-VIII si fisa medicala. Daca scoala la care te transferi va avea si alte pretentii iti vor spune ce mai trebuie sa le aduci! Bafta!

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Cererea de inscriere (o iei de la liceu);
Foaia matricola (o iei de la scoala)
Copie LEGALIZATA dupa buletinul si certificatul TAU de nastere.
Fisa medicala de la medicul de familie (copie pe care scrie medicul "conform cu originalul");
In rest, fiecare liceu mai poate cere diverse chestii, pe care le afli ducandu-te acolo si citind cu atentie anunturile. Bafta.