| andreiont a întrebat:

Saluti prieteni de vreo 2 zile ma bate gandul sa intreb urmatoare chestie.
Exista program de taiat vocea la o melodie? sa ramana doar bitul medlodiei deci sa tai doar vocea artistului si sa cante doar bitul
Daca da va rog datimil si mie.
Ramaneti cu bine [dau funda love struck]

Răspuns Câştigător
| msnew2011 a răspuns:

Http://www.videotutorial.ro/? tag=programe-de-scos-vocea-din-melodii Din pacate nu exista program sa scoata vocea perfect, crede-ma am cautat si am citit la forumuri si toti spun acelasi lucru

2 răspunsuri:
| nutepriveste21 a răspuns:

Am o placa de sunet realtek si pot face acest lucru din managerul care se instaleaza odata cu driverul(numai pe windows 7). Rezultatul e destul de bun, dar muzica trebuie sa se auda bine(nu merge la muzica veche trasa de pe casete care se aude slab).

| ZexMcBogdan a răspuns:

Nu exista nici un asemenea program ^^