| Walhalla a întrebat:

Salve! Am cont pe okazii si sunt nevoit sa incarc contul cu 10 euro, altfel in 10 zile mi-l suspenda.Ce sa fac? Eu am doar -1, 39 euro, si nu am nevoie de 10 euro, ci de vreo 2. Exista vreo posibilitate de a incarca cu mai putin? In 2 ani de cat am ontul am consumat decat -1, 39euro si nu imi trebuie 10 euro. Voi ce ati facut?

6 răspunsuri:
| raducuu a răspuns:

Okazii nu cere banii pentru cont. Nu trimite nicaieri nimic. Poate sa fie o frauda.

| Walhalla explică (pentru raducuu):

Cum sa nu ceara? La fiecare tranzactie incheiata se percepe un comision...si acum am primit mesaj ca daca nu alimentez contul mi-l suspenda...

| Alecsandra95 a răspuns (pentru raducuu):

Se refera la cei ce vand, nu cei ce au cont pentru a cumpara. happy

| Okaziiro a răspuns:

Buna ziua,

Contul din cadrul site-ului Okazii.ro poate fi alimentat, indiferent de suma, in numerar sau card bancar la Punctul de Livrare Okazii.ro din Baneasa Shopping City (in incinta magazinului Domo Bucuresti).

Sume incepand cu 1 euro se pot asocia contului detinut cu ajutorului unui card bancar. Pentru a efectua acest lucru, accesati sectiunea "Financiar"/ "Persoana fizica"/ "Carte de credit/debit". Exista si posibilitatea de a completa un Ordin de Plata catre contul nostru bancar, NETBRIDGE SERVICES S.R.L, Cod IBAN: RO15 BREL 0002 0001 6344 0101, Banca: Libra Bank Romania – Agentia Pantelimon.

Pe de alta parte, suma de 10 euro asociata alimentarii prin sms este impusa de operatorii de telefonie mobila.

Mai multe informatii sunt precizate in urmatoarea sectiune a site-ului: http://ajutor.okazii.ro/contul-meu/modalitati-de-alimentare.

O zi placuta,
Okazii.ro

| xCatyX29 a răspuns:

Trebuie sa iti confirmi(activezi) contul de pe messenger ca sa iti mearga.Bafta!

| pasword a răspuns:

Împrumuta bani de la banca.