| 1Q a întrebat:

Saptamana viitoare e ziua mea si as vrea s afac ceva cu niste amicii, in ce locaruri sau unde as putea sa merg in Bucuresti,ce imi recomandati, fac 20 de ani

5 răspunsuri:
| hhhpyter a răspuns:

Hei! Alege ceva ce va place la toti, din moment ce va cunoasteti, ai putea sa alegi un loc nou unde nu ati fost, sunt multe variante, dar e important sa va distrati. Nu are rost sa iti zic eu ceva anume, mai bine alegi tu, fiind sarbatoritul. La multi ani!

| 1Q explică (pentru hhhpyter):

Mda pai nu prea stiu bucurestiul si de asta am intrebat, ai putea sa imi spui ce sa fac, unde sa mergem, trebuie sa inchiriez ceva, trebuie sa platesc eu consumatie lor, etc

| hhhpyter a răspuns (pentru 1Q):

Cati sunteti?

| 1Q explică (pentru hhhpyter):

In jur de 5 oameni nu suntem multi

| hhhpyter a răspuns (pentru 1Q):

Ai putea sa incerci: in club, karaoke, bowling, karting, paintball, la filme, restaurant. Acum depinde de preferinte. Mai intaii gasesti acivitatile pe care le vreti, apoi locurile.