| anonim_4396 a întrebat:

Schimbarea vremii poate influenta menstruatia?

7 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Da

| hatze a răspuns:

Da! stiu cu este in calitate de fata! da eu nu sunt fata!

| AlAndalus a răspuns:

Nu cred ca vremea poate influenta menstruatia, dar starea psihica da!

| AlAndalus a răspuns:

Nu cred ca vremea poate influenta direct menstruatia, dar starea psihica da, iar aceasta contribuie la starea de bine sau de rau din timpul" perioadei delicate"

Elianna
| Elianna a răspuns:

Doar daca te uda ploaia sau daca stai uda la picioare mult timp. Picioarele reci si inghetate influenteaza sanatatea ovarelor.

| baru a răspuns:

Sall. Nu. Numai alimentatia si sexul. Pa!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu ai ceva cu menstruatia straight face!
E grav, vorbeste cu mama ta sa mergeti la doctor, de care fel te las pe tine sa iti dai seama straight face.