| Radandam a întrebat:

Se poate intra la Școala de Agenți de Politie la Câmpina fără sa faci meditații? Doar pregătindu-te singur cu culegeri? Cât timp ți-ar lua? Păreri

3 răspunsuri:
| zilog a răspuns:

Da sunt sigur că am eu un amic care a intrat si nu a făcut o oră de meditații
si avea si job omul chiar mergea la servici si invata printre picături
asa ca sigur se poate fara meditatii doar vointa trebuie sa ai

| ancaval a răspuns:

Se poate orice, dacă ești ambițios.
Nu știu cât timp ți-ar lua, depinde de tine.
Succes!

| darrio2007 a răspuns:

E problema ta, depinde de cat crezi ca esti de capabil pentru asta. Daca ai indoieli, in ceea ce te priveste, e bine sa iti cauti altceva.