| anonim_4396 a întrebat:

Se poate modifica un web adica sa misti mainile si picioarele cum vrei tu?

4 răspunsuri:
| zemantex a răspuns:

What?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, nu poti, poti sa pui un filmulet facut de tine doar. Bafta

| darknet a răspuns:

Omul cred ca vrea sa intrebe daca poti mari viteza streaming-ului prin webcam. Adica sa le arate celor din lista lui de mess cum face jogging prin camera, prin transmisie tip live video, nu prin low images slideshow, ca lumea obisnuita. Ei bine... Da, se poate; doar ca ai nevoie de un webcam mai scump, undeva pe la 8 MP, calitate de inalta definitie, true-to-life widescreen video. Te costa undeva la 100 USD.

| monyk a răspuns:

Depinde de webcam care il ai, sunt weburi mai ieftine care nu sunt asa bune, dar sunt si mai performante...