| LenaCresida a întrebat:

Se poate retrage un raspuns castigator? vreau sa retrag raspunsul castigator de la intrebarea cu serialul FRIENDS si nu stiu cum. ma ajutati?

Răspuns Câştigător
| MadduM a răspuns:

Din păcate,nu se poate. O dată ce ai apăsat pe fundiță nu se mai șterge. În schimb poți să le dai celorlalți utilizatori un premiu mai mic : vot. Poți vota în funcție de răspunsul dat. (inteligent,amuzant,folositor, nefolositor, etc.)
Mă bucur că ți-am fost de folos și pe viitor să nu mai faci o greșeală cu fundițele!(unii utilizatori sunt așa de înnebuniți de fundițe încât îți cer socoteală)

5 răspunsuri:
| DonAnonymius a răspuns:

Din păcate nu se poate.Doar moderatorii probabil au această opţiune.Dar nu cred că s-ar obosi cineva pentru atât.

| Shery a răspuns:

Din pacate, raspunsul castigator, odata dat, nu se mai poate retrtage.

| DakotaRoyse a răspuns:

Nu se poate happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se poate dar ai putea sterge intrebarea. E singura cale.

| COLAduceladependenţăăăă a răspuns:

Crezi ca degeaba te intreaba daca esti sigur ca raspunsul acela este cel mai folositor? Sau ceva de genul.
Nu poti :-