| AndreiAntiTot12 a întrebat:

Se spune ca am trimis noi romanii un mesaj catre extraterestrii acum 30 de ani si acum am primit un mesaj care ne spune si voi noua.Credeti ca or sa ne atace? dar in ce limba au vorbit de am inteles? oare vorbesc aceiasi limba ca noi?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Acu 30 sigur le am zis ceva in rusa

| BuLaNNNeL a răspuns:

laughing. Nu se știe nimic. Nu stim daca exista, dar nici nu se poate nega existența lor fiindca universul...
Poti citi enspe mii de conspirații și documente in care se spune că deja statul american colaborează cu ei in secret de mai bine de 80 de ani. Ai sa găsești niste informatii si poze cu un asa zis reptilian care a luat forma de om si a stat printre noi nu stiu cati zeci de ani. Dacă "sapi si mai mult in google" vei gasi asa zisele "dispariții misterioase" oamenii normali care stau printre noi de la cativa ani la zeci de ani si care dispar dintr-o dată fără urma, nemaifiind găsiti sau vazuti vreodata. Se tot vorbeste de Noua Ordine Mondială, de adevărații conducători ai lumii, cele 2 familii Rotschild si ailalti (cum s-o scrie corect), oamenii care dețin jumătate din banii existenți pe glob si etc, etc. Parerea mea este ca sunt fiinte mult mai avansate ca noi (din toate punctele de vedere) si nu cred ca ne-ar distruge. Poate chiar ne-ar ajuta sau poate cine stie, poate "ne vegheaza" ca sa nu o luam pe aratura si sa ne distrugem intre noi(un atac nuclear, gen) sau poate ca suntem singuri cuclaughing.

| BogdanBz a răspuns:

Am vazut eu niste extrateresti. Stateau la un colt de strada si isi planuiau sa ii dea un cap unui pamantean. Nu stiu ce limba vorbeau, insa am auzit cum unul il intreba pe altul sokeres?

| BububucatorulBubycus a răspuns:

Ultimul control la cap cand l-ai facut? du-te si fa-ti...

| ColdHeart a răspuns:

Se spune doar