| Lollypop a întrebat:

Si ce pot face pe IMVU? >8-Funda pentru cel mai detaliat raspuns:*

Răspuns Câştigător
| alexa_4370 a răspuns:

Vorbesti cu oameni din alte tari, iti creezi singura persoana ta, ii cumperi haine te duci la shoppinghee hee si o imbraci big grin te duci in discoteci... oriunde, cu elicopteru etc. e tare! merita sa incerci big grin
Fundita? :*

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai pe Imvu faci credite, vorbesti cu altii din alte tari sau chiar din Romania, te distrezi ( dai imbratisare, sarut, lovitura ce vrei), iti cumperi case, pozitii, poti participa la Outfit Challenge ( concurs cu outfituri), poti intra in grupuri, poti vorbi cu ceilalati pe forum, poti intalni alte persoane in "Camerele Publice" "Public Rooms", iti poti face un iubit virtual [LOL], te poti face VIP, iti poti cumpara numele sau sa ti-l schimbi (contra cost bineinteles). Have fun :]