| vioreleu a întrebat:

Si daca vreau sa verific daca am fost premiat cu un raspuns bun si anume funda, atunci unde pot vedea cine mia premiat raspunsul? daca imi spuneti unde se afla, unde o pot vizualiza pe cea acordata mie!

Răspuns Câştigător
| NoMusicNoLife a răspuns:

Te duci la profilul tau si dai click pe Rapsunsuri castigatoare si acolo sunt toate raspunsurile tale premiate cu funda

5 răspunsuri:
| Benghazini a răspuns:

Pai dai la raspunsurile mele! si unde vezi raspunsurile castigoare apesi pe persoana respectiva si o sa-ti apara avataru. sau daca are!

| Mihaela a răspuns:

Dai la vizualizare profil, si sub optiunea 'adauga prieten' iti apar funditele. Dai click pe fiecare, si vezi la ce raspuns ai primit funda! happy

| vioreleu explică:

Da si inca una buna! de ce nu mi se afisseza raspunsurile primite? vad ca am 3 si nu se afiseaza.ast sa imi spuneti de ce? dau funda din nou

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa te duci la "raspunsurile mele" sau sa astepti mail. De obicei iti spun ei daca ai primit raspunsuri castigatoare. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si in legatura cu raspunsurile primite care nu se afiseaza. acestea apar mai greu. le vei gasi dupa ceva timp daca sunt "proaspete".