| Anonimaa29292 a întrebat:

Simt de ceva timp ca traiesc un vis continuu de doua luni, visez o gramada de chestii religioase, l am visat si pe Isus rastignit la mine in camera, pe Maica Domnului plangand, am mai visat doi apostoli cred, si acum am visat o față care ma urmarea si o loveam si nu se intampla nimic, eu visez ca traiesc un vis dupa altul ma trezesc in vis....nu stiu ce se intampla cu mine, simt ca mi se si opreste inima uneori si ma simt slabita. Va rog ajutati-ma! SIMT CA NU MAI TRAIESC????

3 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Nu mai fuma prostii.

| gabicoo a răspuns (pentru gabicoo):

Sau mai bine cui pe cui se scoate: renunță la droguri și treci la vodka.

| LisaJulie a răspuns:

Mergi la un medic sau farmacist sa iti scrie niste pastile pentru somn! Nu trebuie sa iti faci griji, visele nu inseamna nimic, te gandesti prea mult noaptea, trebuie sa te relaxezi