| Cryssy a întrebat:

Site cineva daca exista un program de gasit persoane dupa numarul de telefon? va rog urgent!
multumesc anticipat :*

Răspuns Câştigător
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Ori iti faci sau rogi o cunostinta de la incasari Romtelecom, ori poate pe google, ori sper sa stie altcineva mai mult, sa citeasca si sa-ti raspunda, rezolvator! Unii, de la agentiile imobiliare, au baza de date cu telefoanele fixe, si poti incerca si asa! Daca e vorba de un nr de mobil, trebuie sa ai/cunosti pe cineva de la o reprezentanta, care sa vrea sa-ti spuna! Success!