| lungu_5803 a întrebat:

Spuneti-mi si mie cat de credincioase sunt tarile ortodoxe si catolice. Adica faceti-mi un clasament incepand de la cea mai credincioasa la cea mai necredincioasa tara catolica sau ortodoxa. Acest clasament sa includa numai tari catolice si ortodoxe. Va rog mult. Multumesc. Dau funda mare + vot.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cine crezi ca stie raspunsul la intrebarea ta? N-am intalnit un asemenea clasament nicaieri, ar trebui sa se faca cercetari serioase si apoi comparatii, ceea ce este foarte greu si nu stiu daca chiar intereseaza pe cineva. Cauta pe internet, poate cineva s-a incumetat sa faca un asemenea clasament. Succes si numai bine!

1 răspuns:
| ivy a răspuns:

Http://www.crestinortodox.ro/forum/showthread.php?t=8023 uite aici tot ce ai nevoie :-/ :* succes!