| gingasul a întrebat:

Spuneti-mi si mie pls, cum fac ceilalti de adauga intrebari sub anonimat? intreb din curiozitate doar.

4 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Te deloghezi, dai "pune întrebarea ta aici!", scrii întrebarea şi îţi apare la un moment dat o opţiune să te loghezi sau să trimiţi sub anonim şi selectezi să trimiţi sub anonim.

| AndutzaAndu a răspuns:

Ca sa poti pune intrebari si ca sa poti raspunde la intrebari (pe site) sub anonimat, nu trebuie decat sa nu fi logat la contul tau.

| skydriver a răspuns:

Tot ce trebuie sa faci e sa nu fi logat!
daca nu esti logat pui intrebare anonima!big grin simplu nu?

| cristinela a răspuns:

Nu intri in contul tau si pui intrebarea, atunci apare anonim.