| mihaitza06 a întrebat:

Spuneti-mi si mie repede va rog cum pot urmari si eu pe internet acum meciul cu romania de pe tvr1 fara sa instalez ceva sau nu stiu spuneti-mi si mie ajutati-ma dau funda!

1 răspuns:
| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns:

Intra pe net de pe internet explorer (versiunea pe 32 biti, NU 64) apoi cauta pe google "tv online" Alege si tu sa zicem primul rezultat, dai click pe tvr1, si o sa te intrebe de sopcast. Tu dai click pe banda aia galbena care apare sub taburile din IE, si dai allow addon sau ceva asemanator. S-ar putea sa ceara sa inchizi IE, faci cum zice apoi te uiti la tv pana nu mai poti.