| Denii_7043 a întrebat:

Spuneti-mi si mie va rog, care este codul postal al orasuslui Galati? Multumesc, dau funda.

Răspuns Câştigător
| daniEL88 a răspuns:

Http://www.coduripostale.com/cgi-bin/coduri_postale.cgi?mod=cs&jud=GL trebuie sa scrii adresa si iti da exact, Sarbatori fericite!

10 răspunsuri:
| Isabelamaria21 a răspuns:

| Maddu a răspuns:

Denii sunt mai multe coduri postale. zi strada de fapt :Uite te pot ajuta cu asta intra aici:http://www.indexstiri.ro/lista-coduri-postale-galati.html

| Lolo666 a răspuns:

Ce localitate?
Uite aici de la toate localitatile. http://www.coduripostale.com/cgi-bin/coduri_postale.cgi?mod=cs&jud=GL
Bafta>:D

| d2o3r5 a răspuns:

800143 - Alee Albinei

800165 - Alee cfr 1

800165 - Alee cfr 2

800166 - Alee cfr 3

800546 - Alee Comertului

800208 - Alee Crivatului

| mrsjacksonhere a răspuns:

807116 funda?

| Alle15 a răspuns:

800651 acesta e, funda?

| Hypathia a răspuns:

Draga mea, codurile poștale din localități sunt acum pe străzi. Eu sunt din Galați și știu sigur asta. Mai mult decât atât pentru o singura strada pot exista mai multe coduri, adică de la numărul 1 la 50 sa fie un cod, de la numărul 51 la 100 sa fie altul și tot asa. Daca ai vrut sa afli ce cod postal ai tu, este foarte simplu, îl poți afla de pe factura de la Electrica, asta dacă nu vrei sa te deplasezi la Posta și sa cauți in cărțile de acolo. Bafta și sper ca ai găsit ce cautai!