| dea2009 a întrebat:

Spuneti-mi un cod ca sa trec nivelele la jocuri?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista un cod universal doar la un anumit joc

| eveline a răspuns:

Buna in primul' rand.
Deci nu poti decat prin antrenament.pana am ajuns la nivelul 80 la un joc am zis ca innebunesclaughing)dar prin antrenament am ajunslaughingAm incercat si cu coduri. le-am downloadat de pe net cu tot cu virusi. iar cand am vrut sa introduc codul mi-a zis ca nu e bunlaughing)

| mariusbymedia a răspuns:

Nu exista asa ceva dar exista parole la anumite jocuri pentru toate parolele actuale http://www.freewarefiles.com/CheatBook-DataBase-2010_program_54209.html si dw si instal si alegi jocul din program si vezi alaturi parolele ok daca nu te descurci marius. dinamo007

| satiodaulamue a răspuns:

Incearca!

| bygbrother274 a răspuns:

Atunci care mai este farmecul jocului?

| Iancu_Adrian_1990 a răspuns:

Nu exista cod la toate jocurile