| Lenu5ik a întrebat:

Spuneti-mi un link cu jucarii impletite pentru copii la gradinita!
Urgent!
Funda!

3 răspunsuri:
| Ioana44 a răspuns:

www.kids.store.ro Tot acolo am gasit si plastilina Bionic Putty, de la Chippo Toys, care de asemenea poate fi modelata sub forma unor impletituri

| Ioana44 a răspuns:

Http://altheate.blogspot.com/2009/10/fructe-din-plastilina.html
Vei gasi niste desene superbe cu fructe din plastilina.
Daca cumva esti interesata si de achizitionarea unei plasteline deosebite de cea pe care o stii, care pe langa ce face plastlina obisnuita poate fi rulata sub forma unei mingii care sare destul de sus o poti gasi aici www.kids.store.ro. Plastilina Bionic Putty