| nicu_4067 a întrebat:

Spuneti-mi va rog cum pot sa-mi dowloandez openshot, si sa mearga... funda?

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Intra aici http://www.openshot.org/download/ selecteaza la CPU -> 32 sau 64 bit (in functie de ce ai tu) apoi la Select OS alege versiunea de linux care ruleaza pe sistemul tau (Fedora, Ubuntu...) si apoi click pe Download.
Bafta!

| nicu_4067 explică (pentru neluL):

Dar nu-l pot instala, tu cum l-ai instalat?

| neluL a răspuns (pentru nicu_4067):

Eu nu l-am instalat pentru ca nu folosesc ca sistem de opearre LINUX. Programul ruleaza doar pe Linux! Nu merge in windows sau alte sisteme de operare.