| kjbh13 a întrebat:

Statutul de membru junior nu permite trimiterea de mesaje acestui utilizator...ma lamureste ce fac cu intrebarea asta cu caracter hrenovii

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Până nu ai minim 100 de răspunsuri și 10 zile de activitate pe site, nu poți trimite mesaje, vota și posta mesaje pe chat-ul TPU.
Baftă!

2 răspunsuri:
| emabrumareanu29 a răspuns:

Ca sa poti trimite mesaje sau sa dai voturi trebuie sa raspunzi la 100 intrebari si sa fii sctiv 10 zile

Elianna
| Elianna a răspuns:

Îţi spune, că pana creşti la "senior" (TPU) nu poţi să trimiţi mesaje acestui user, care a activat optiunea de a primi mesaje numai de la seniori.