| DistrugatorulDeVise a întrebat:

Ştie careva cam câte locuri o să fie la Şcoala de Poliţie din Câmpina? Că la Academie ştiu deja.Multumesc.

Răspuns Câştigător
| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Anul trecut au fost 650, cam atat o sa fie si anul acesta.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si cu ce te ajuta din moment ce sunt absolventi care stau pe bara, am un vecin care a terminat scoala de politie si nu sunt locuri, din contra, statul a mai dat afara.
Poate te mai orientezi spre altceva.

| DistrugatorulDeVise explică (pentru anonim_4396):

Raspunsul tau chiar m-a iluminat, dar tot n-am aflat ce doream. Ştiu că treaba e destul de gri la şcoala de poliţie dar iţi asigur ca în maxim 2 ani o să se schimbe situaţia.

| Monitsuuu a răspuns (pentru DistrugatorulDeVise):

50 de locuri sunt anul acesta, nu 650.