| Macriii a întrebat:

Stie careva cum pot sa cumpar hainele ale lui Miley Cyrus si Hannah Montana pe stardoll?

Răspuns Câştigător
| Meoooooowww a răspuns:

Trebuie sa fi superstar adic sa platesti cu bani adevarati si poti cumpara hainele cu steluta langa ele!happy altfel nu poti sa le cumperi din pacatewinking ma bucur dca ti-am fost de ajutorhappy:*

6 răspunsuri:
| Serendipity17 a răspuns:

Daca esti superstar.Altfel nu poti.Si ca sa fii superstar trebuie sa platesti cu bani adevarati

| XxXNotForKiidsXxX a răspuns:

Tre sa fii superstar, pentru asta iti trebuie bani reali

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu st super star da nu stiu de unde sa le iaubatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum adica cu bani reali?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimeni nu stie ce inseamna stardoll!? Nebumna, ciudata.

| DianaStefana a răspuns:

Pai, stiu o modalitate ca sa fie gratis! Intra pe:
fashionablechick.wordpress.com
haine-gratis-pentru-stadoll.blogspot.com sau thestardollinsiders.wordpress.com