| Bionic a întrebat:

Stie careva cum se fac monezile hi5 si/sau manezile FB? funda celui ce ini zice primul raspuns (trebuie sa fie valabil)... Multumesc

Răspuns Câştigător
| TheBlueWolf a răspuns:

Prietene,din experienta mea pe aceste retele de socializare (destul de bunicica) stiu ca prin intermediul SMS-urilor.

3 răspunsuri:
| deny a răspuns:

Le cumperi

| justagirlll a răspuns:

Se zice monede si se cumpara cu bani

| jdbsg a răspuns:

Monezile de la HI5 se obtin cu banii de pe telefon(euro), iar cu monezile poti sa faci cadouri pe HI5 prietenilor sau cui vrei, insa sincer am dat nu stiu cati euro pe nu mai stiu acte monezi si nu prea e convenabil. Funda|?