| miki_7612 a întrebat:

Stie careva daca se fac ore maine?:d

33 răspunsuri:
| Ciprian a răspuns:

Da, se fac ore. Din pacate!

| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Eu fac...si toata tara face straight face
de la anul nu o sa se mai faca...

| Pisicuța a răspuns:

Da, din pacate se fac.De la anul o sa fie regula asta aprobata. Dar la mine ninge destul de mult acum si nu cred ca o se mai circule.

| Gândac a răspuns:

DA! La noi se învaţă. Şi eu am crezut până vineri că nu mergem la şcoală, dar se pare că mergem.

| TheCritic a răspuns:

Yep...maine se fac ore, oficial, dar orice profesor intreg la mine nu face laughingsorry profesori de pe aici, si mama e deci...

| Alynutzaaa a răspuns:

Se fac ore... ca parca nu puteau sa ne dea si noua macar o zi libera sad, macar o zi :-

| educatie2021 a răspuns:

Da se fac 100%. Politicienii au vrut ca maine sa nu fie zi libera, trebuie sa mergem la scoala din pacate.

| cυρcαкє a răspuns:

Da se fac.De ce nu s-ar face? Inca nu s-a luat vacantawinking. Mai ai o saptamana de asteptat pana la vacanta.

Pa-pa!

Răspuns utilizator avertizat
| Sconcsiş a răspuns:

Normal că se fac. N-avem noi atâta noroc...

| capsunica13 a răspuns:

Da, se fac din pacate... Funda?big grin ^_^

| 123456 a răspuns:

Da se fac... acum depinde si de unde esti dar cam da se fac

| corina977 a răspuns:

Se fac ore... dar acum depinde de scoala pentru ca in unele nu se fac ore

| AlleRay a răspuns:

Da, se vor face ore pentru ca legea de a fi liber in 24. 01 nu este inca aprobata! din pacate!

| nononono1111111111 a răspuns:

Din pacate se fac dar... (parerea mea) Daca pe 1 Decembrie s-a putut lua o zi libera.la fel si pe 1 Mai. ii durea ceva daca mai era o zi libera? ii urasc pe cei din parlament! Deci DA se fac!

| shippo3313 a răspuns:

Da, vacanta ii peste o saptamana

| suntpeval a răspuns:

Da, se fac la majoritatea institutiilor de invatamant (mai putin facultati, fiind prima zi de sesiune).

| Anche a răspuns:

Da! maine sa fac ore! la mine la scoala da! nu cred ca la voi nu se fac deci ramane raspunsul da se fas!laughing fundita imi dai?

| Al3x2010 a răspuns:

Da se fac.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da...se fac ore. se pare ca nu s-a dat zi libera maine chiar dac e unirea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, se fac.

| LolaXLillyNuSpuneNimik a răspuns:

Da se fac dar daca este zapada prea mare si e ger nu cred big grin

| bradysandro a răspuns:

Da
se face ore maine

| îîîîîî a răspuns:

Normal ca se fac...

| Walker a răspuns:

Imi pare rau sa te anunt dar nu s-a mai votat ca maine sa fie liber

| xGypsyQueen a răspuns:

Eu fac. sad Acu' depinde de scoala :d

| Alexandra_6314 a răspuns:

Se fac ore
faza cu liber in 24 ian. se aplica de la anul'

| AleX_4541 a răspuns:

Se fac orecrying(

| gigikutza a răspuns:

Da scumpete se fac ore maine