| mitzabal a întrebat:

Stie cineva care sunt cei mai mari si mai buni la pret distribuitori de componente de calculatoare din Romania?
Si cei mai buni la cartuse tonnere chip uri...produse doar pentru imprimante.

Răspuns Câştigător
| AstonMartin a răspuns:

Pe langa cei mentionati de dark, mai sunt:
www.vexio.ro
www.shopit.ro
www.sigmanet.ro (care au si magazin fizic - in Bucuresti pe Strada Stirbei Voda.
www.evomag.ro
Dar cei mai ieftini sunt www.debo.ro... insa unii au dubii fata de ei.

| mitzabal explică (pentru AstonMartin):

De ce au unii dubii fata de debo.ro? sunt tepari sau au produse de proasta calitate?

| AstonMartin a răspuns (pentru mitzabal):

Pentru mai multe lamuriri scrie si tu pe google "debo.ro pareri", si citeste de pe forum.softpedia, si altele. Eu nu am luat niciodata de la ei, dar unii zic ca au probleme la garantii si altele, parerile sunt impartite... nu zic sa nu iei de la ei. Au anumite produse cateodata mia ieftine cu vreo 2, 3, 5 milioane fata de altii.

4 răspunsuri:
| Lumine a răspuns:

Buna!
Din cate stiu eu PcGarage si eMag sunt cei mai buni in componente de pc, plus ca au si livrare gratuita.
http://www.pcgarage.ro/
http://www.emag.ro/

Succes!

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Pcgarage.ro