| schhh a întrebat:

Stie cineva cu cat sunt platiti cei care distribuie oferte de pret de la Carrefour, Kaufland etc? Spuneti-mi si mie, va rog.

2 răspunsuri:
| Blake1 a răspuns:

Eu am auzit ca cica cu 50 de lei acum vreun an thinking nu stiu ce sa zic

| deda15 a răspuns:

Iti spun eu. depinde de volumul de munca si de timpul necesar. de obicei pentru astfel de campanii de leafleating plata se face pe ora si este de aproximativ 6, 7 uneori 8 lei. la multe campanii de genul acesta, daca se face printr-o agentie de publicitate, plata se va face la doua saptamani dupa incheierea campaniei.