| ZuzaChoco a întrebat:

Stie cineva cum poti "cuceri" un baiat care nu vorbeste cu fetele si aproape le uraste?

Răspuns Câştigător
| lulalica a răspuns:

Pai.eu zic ca n`ar avea rost sa-l cuceresti.nu stiu daca poti dar.
Cred ca ar merge sa ii arati ca tu nu esti ca celalalte fete, ca ai multe lucruri in comun cu elbig grin, ca fetele sunt jumatatile baietilor big grin
Vezi tu :*

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

De ce ai vrea sa cuceresti un misogin? Lasa-l cu ura lui, cu tot!
Cauta-ti pe cineva care sa te iubeasca si sa te respecte!
Succes!

| ΔH a răspuns:

Cati ani are?

| BlackMetalIsMyLife a răspuns:

E gay

| Iasmiine a răspuns:

@NOname poate ea il place pe acel baiat.
Sa revenim la intrebarea ta. Pai eu am fost intr-o situatie din asta. Si, imi placea mult timp de el dar bine nu eram disperata. era dragut dar ma rog. Si el nu prea avea timp de fete[am remarcat asta, din cauza fotbalului si antrenamentelor]. In fine, inainte nu vorbeam deloc cu el pentru ca nu ma baga in seama. Iar dupa un timp, intr-o seara s-a bagat el in seama pe mess cu mine cu nu mai stiu ce chestie. Si am inceput sa glumim, sa radem. alea alea. Si am inceput sa jucam adevar sau provocare, fazan. etc. jocuri din astea aiurea. Si ne-am inteles bine insa tot nu l-am facut sa fie cu mine dar nu cred ca din cauza ca nu vroia sau ceva. dar nu avea timp de fete pentru ca este unu din cel mai frumos baiat de la mine din oras si ma gandesc ca multe sunt in limba dupa el. Dar, daca il iei cu frumosul si vorbesti cu el si asa, o sa isi "revina" probabil. Acum, cand ne intalnim pe strada ma saluta si il salut. inainte nu zicea nimic.

Sper ca te-am ajutat.
Bafta!

| Кристина21 a răspuns:

Nici un baiat nu are cum sa urasca fetele, poate e putin mai timid cu ele.Ar trebui sa incerci s vb cu el si dca te respinge sa afli cauza pentru care face acest lucru d la amici lui

| Georgianaax a răspuns:

Cum sa le urasc?
Ca nu prea vorbeste e altceva!
Si, esti sigura ca vrei sa'l "cuceresti"?
Chiar iti place tipul asta?
Gaseste'i punctele sensibile!
Succes:*

| carlito8379 a răspuns:

Pai trebuie sa te bagi cu el in seama si sa gasesti lucruri in comun si poate ajungeti la o prietenie

| LadyRight a răspuns:

Dar are inclinatii spre baieti sau ce? de ce ar ura fetele? incearca sa observi ce-l atrage la fete sau chiar la tine. daca exista vreun element care-l atrage sau poate are vreun hobby. Poti incerca sa intrii in vorba cu el prin diferite discutii interesante pentru el.