| ForsakenAngel a întrebat:

Stie cineva daca cei de la lockerz trimit si in romania? I rog sa raspunda doar cei care sunt membri, cei care au comandat ceva sa-mi spuna daca au primit sau nu

Răspuns Câştigător
| KLU a răspuns:

Da. primesti, dar platesti taxe la vama.
daca produsul e pana in 10euro, nu ai taxe.
10-80 euro, platesti tva 19% plus 2. 2 lei taxa de vama
daca e peste 80 euro ai tva si alte taxe, nu pot sa zic exact care, dar pentru un macbook pro platesti 6 mil rol sa il poti ridica din vama (asta asa ca exemplu).

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Da, cei din lockerz trimit si in Romania, premiile le primnesti oricum, chestia e sa iei ceva la redeem sau sa cumperi din shop.