| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva de ce anticonceptionalele Loette au disparut de pe piata?

6 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Probabil fiind importate sunt ceva motive de fabricatie sau comerciale

| valy a răspuns:

Erau periculoase pentru sanatatea femeii. aveau in componenta o substanta care facea rau

| Adolescentul a răspuns:

Buna.Sincer un motiv pentru disparitia lor existahappy Nu il cunosc insa cu siguranta repet un motiv pentru disparitia lor asa misterioasa tongue existabig grin. Dar de ce oare intrebi folosesti asa ceva?hee hee sau ai folosit big grin.Baftatongue

| dragalasica a răspuns:

Deoarece nu functioneau si clientele au dat in judecata firma>>>stii tu ce se poate intampla dupa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Adolescentul, eu nu mai sunt o adolescenta, deci am voie sa fac si sa folosesc ce vreau, nu crezi?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce emiteti ipoteze despre ce nu cunoasteti sigur? Lucrati la firma care le produce, lucrati la unul dintre distribuitori-importatori sau macar intr-o farmacie sa stiti ce s-a intamplat cu produsul?