| dragon40 a întrebat:

Stie cineva de ce la metin2GX servar2 imi da mereun cand scriu ID si Parola imi da mereu eroare conectare la servar, ce trebuie sa fac cine stie si merge primeste fundita

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca dai fundita... Uite deci 1. Este inchis serverul pana pe 6 iulie si 2. Poate contul tau nu este inca activat, verifica e-mailul de activare a contului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai imi dai funfita aia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ca este dezactivat contul si tu trebuie sal activezi ca si la mine imi zice nume sau parola gresita si mi-am activat contul dc oare care stie?

| lavirikky a răspuns:

Nu joc metin.srry