| Marina01 a întrebat:

Stie cineva de ce nu merge facebook-ul? Eu cand intru in el imi zice : Server error
The website encountered an error while retrieving https://www.facebook.com/. It may be down for maintenance or configured incorrectly.
Here are some suggestions:
Reload this webpage later.
HTTP Error 500 (Internal Server Error): An unexpected condition was encountered while the server was attempting to fulfill the request. din ce cauza ar putea fi?

1 răspuns:
| DaNNNieL a răspuns:

Buna Marina01;
Nu iti merge pentru ca nu este instalat bine browserul de la internet, cred ca ai debifat tolbar ul. Incearca pe Internet Explorer sau daca nu merge nici asa add: Danut.Valentin48@yahoo.com pe messenger, voi rezolva eu problema pana la urma