| pavel18 a întrebat:

Stie cineva un program de falsificat poze, gen o poza cu o fata sa ii pui un corp dezbracat ceva de genu

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Încearcă funny photo maker, este foarte uşor de folosithttp://www.programepc.ro/funny-photo-maker-program-de-modificat-poze/

2 răspunsuri:
| andreeadragutza22 a răspuns:

Foloseste gimp sau photo cs dar cel mai sigur poti cu paint happy sa copiezi corpul unei fete si sa il pui peste corpul tau daca te'am ajutat da-mi fundita mersi

| AlleXx5785 a răspuns:

Incearca photoshop sau photoscape sau intra pe www.pizap.com merge 100%