| GabytzuA_7080 a întrebat:

Stiie cineva cand se deschide MT2United. Aveam 90 plsss si site official de unde sa il iau.

Răspuns Câştigător
| ILied a răspuns:

Nu-i asculta pe astia! Siteul oficial la metin2 united e http://www.metin2-united.com/.Poti sa il descarci si sa iti faci cont.(nu mai e nici un cont ca inainte sa zic lvl 112). Sper ca te-am ajutat

3 răspunsuri:
| asdasd_4377 a răspuns:

Hai pe MondialMT2 server fun (1)winking e mai smecher ca toate are 255 de lv iteme +19 8 kinguri... ma cheama Ciordeles

| DraGos10 a răspuns:

Se deschide acum de Paste, site www.metin2united.com funda?

| DragosRo a răspuns:

Metin2United s-a inchis de tot. Poate face unu la fel dar cu alt nume. Eu iti recomand Mt2Adventure! E foarte tare