| zacrazy a întrebat:

Stimati Experti si Moderatori, de ce aprobati intrebarile idioate?
-cum se numeste melodia
-cine canta...
-dati-mi statusuri
-intrebari despre jocurile de pe hi5 si metin2
-cu ce va imbracati...
-ce va place dintre

Site-ul asta e oracol cumva?!

Ce era neinteligibil aici? De spam nu poate fi vorba.

Bine ca intrebarile idioate sunt inteligibile.

9 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

In nume personal iti raspund ca oricat de idioate ti-se par aceste intrebari, ele nu incalca regulile sitului, care nu sunt facute de noi expertii sau moderatorii. Daca se schimba regulamentul... atunci va fi alta problemna! Deocamdata aceste intrebari intra in aria de interes a unui anumit fel se utilizatori, copiii, adolescentii care se simt mai bine daca pun astfel de intrebari ca si cand de aceste raspunsuri ar depinde viitorul lor! Dar, parerea mea este ca pe acest site este loc pentru toata lumea. Sunt sigura ca acesti useri puberi nu raspund la intrebari de interes pentru adulti, asa ca treci peste ele si opreste-te la ceea ce crezi tu ca merita sa raspunzi. O sa fi mirat cate raspunsuri isi gasesc intrebarile pe care tu le blamezi. Printre randuri am dedus ca ti-a fost stearsa o postare ca fiind spam sau neinteligibila. Repune-o AICI pe site sa o judecam toti!

Elianna
| Elianna a răspuns:

@katala : ce propui sa se faca ca sa nu se mai repete intrebarile? Azi unul intreaba cum de numeste melodia de la nu stiu care spot publicitar. A doua zi intrebarea si raspunsurile trec in spate, in arhiva, pe primele pagini aparand alte si alte intrebari. Maine, un altul, care nu a intrat ieri pe site pune aceeasi intrebare. Ce poti face? Pentru cei care intra zilnic pe site acest lucru este sesizabil, dar pentru cei care intra ocazional, cand si cand, de unde sa stie el ca s-a mai pus intrebarea respectiva, daca habar n-are sa caute in arhiva, si cate-o data este si greu? M-am revoltat si eu de cateva ori pe aceasta tema, dar am constatat ca nu ai ce sa faci, caci nu este posibil sa preintampini asa ceva, dupa cum este gandit la ora actuala situl.
@zacrazy : Tot nu am aflat care este intrebarea! Si afluenta asta asa mare de copii este de cand s-a luat vacanta si ei au mai mult timp liber. Si acest site a fost gandit si pentru ei, si pentru tine (nu stiu ce varsta ai ) si pentru mine, care sunt adult. Teoretic n-ar trebui sa ne impiedicam unii de altii, ca este loc pentru toti!

| EUSIATIT a răspuns:

Situl este pentru toti cei care vor sa fie ajutati cu raspunsuri din oruce domeniu. De ce esti nemultumita. sunt intrebari care chiar nu si au locul aici [jenante ca cele despre. s. x care sunt chiar incomode. dar atit timp cit sunt aprobate ok. le raspundem sau daca nu vrem trecem peste ele fara sa le observam

| Floreenofficial a răspuns:

Intrebarea ta a fost respinsa si apoi reaprobata? cum ai reusit? big grin thinking
pai si pe mine ma enerveaza mult intrebarile cu cine canta si cu metin 2 dar n-ai ce sa faci, majoritatea intrebarilor sunt despre asta...
tu trebuie sa raspunzi doar unde vrei si ai chef laughing si pe restul le ignori fara sa te stresezi. thinking

| Petronela a răspuns:

In aceste intrebari nu vad ce ar fi neinteligibil. poate intrebarile tale sunt asa.

| zacrazy explică:

Este pacat ca acest site, cu un potential mare, sa fie invadat de copii care efectiv se plictisesc si intreaba orice... Aceasta intrebare mi-a fost reportata si din pacate n-am apucat sa vad cele 4 raspunsuri. Am cont aici de vreo saptamana. Cred ca am vazut fiecare intrebare de 2-3 ori, postata de useri diferiti. Degeaba scrie pe site ca sunt "n-spe" mii de intrebari daca 3/4 din ele se repeta.

| zacrazy explică:

Degeaba e cantitate daca nu e calitate.

| katala a răspuns:

Desi intrebarea nu-mi este adresata, trebuie sa raspund pentru a SUBSCRIE la sesizarea ta; in afara de asta sunt o suma de intrebari care se repeta (nu stiu care e cauza); trebuie facut ceva de catre moderatori, in caz contrar existand posibilitatea ca o buna parte din membrii TPU sa-si piarda interesul de a mai naviga pe aici!

| fif2002 a răspuns:

laughing Poate pentru ca sunt multi multi utilizatori cu astfel de intrebari, si pentru ca un site traieste din traficul generat.