| Marin46 a întrebat:

Stiti cumva ce s-a intamplat cu top gear ca nu l-am mai vazut pe discovery?

4 răspunsuri:
| DraGfirE a răspuns:

Nu il mai difuzeaza o vreme dar nici eu nu stiu de ce probabil ca nu mai au episoade si acum lucreaza la urmatoarele.

| ChypS a răspuns:

O sa fie difuzate episoadele pe BBC cat si online pe site-uri dupa ce se termina X-Factor UK

| Justmeandmysmile a răspuns:

Si eu as vrea sa aflu, am ras mult la emisiunea asta laughing ce oameni

| IchiroHideaki a răspuns:

"Top Gear" continua...o sa inceapa sezonul 18 pe 25 decembrie 2011, dar o sa fie difuzat pe BBC, in UK; pe Discovery Channel Romania nu stiu ce sezon difuzeaza ei acum, dar nu cred ca sunt la zi. Probabil trebuie sa cumpere drepturile TV pentru urmatoarele sezoane ca sa poate sa le difuzeze; din cate am vazut tot mai da episoade pe Discovery, dar le repeta.