| lacra1998 a întrebat:

Stiti cumva cum se ajunge in cafeneaua fredo? stau in militari apusului explicit va rog [scuze categotia] sa imi spuneti cu ce ajung acolo si statiile

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cafeneaua Fredo este pe Smârdan. Iei 336 până la Universitate sau iei metroul din cartier, schimbi la Unirii şi cobori tot la Universitate. Apoi intri în Centrul Vechi şi întrebi de Strada Smârdan sau te uiţi pe Google după ea. Cafeneaua este la numărul 24.