| anonim_4396 a întrebat:

Stiti cumva un program pentru a lua video dupa toy tube in format mp3 big grin :love struck? ast raspuns :X :*

Răspuns Câştigător
| kinkyk a răspuns:

Freecorder Toolbar. iti inregistreaza in format mp3 sau wav orice sunet, de la u videoclip, de la o melodie de pe net.

mai multe detalii si download free aici http://applian.com/sound-recorder/

3 răspunsuri:
| andreiolariu a răspuns:

Da. SAVE2PC LIGHT

| andreiolariu a răspuns:

Imi cer scuze...save2pc light e pentru youtube

| lifeForJesus a răspuns:

Buna! cred ca: YouTube Converter! ar fi perfect pentru ce vrei tu si il faci la ce format vrei...succes!