| Ce a întrebat:

Stiti la ce episod a ajuns Telenovela Aurora pe acasa? La ce ora are si de cand pana cand? Raspuns urgent si fundita evidentbig grin

Răspuns Câştigător
| Adriana1019 a răspuns:

Luni,marti,miercuri,joi,vineri este de la 22:30 pana la 23:30 si sambata si duminica de la 22:30 pana la 00:30 nu mai stiu sigur la ce episod s-a ajuns dar cred ca astazi este al 12-lea episod. Funda?

4 răspunsuri:
| MasterGoldX a răspuns:

Telenovela se difuzeaza de luni pana joi de la orele 23:30, iar in serile de weekend telespectatorii au parte de doua episoade, de la 22:30. a ajuns pana la ep 13, azi 14...

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

La episodul 12, si este de la 21.30 la 22.30.

| Bebitsssa a răspuns:

Aseara a fost episodul 13 happy

funda big grin

| Bebitsssa a răspuns:

In seara asta e episodul 14winking

funda:X