| adela2012 a întrebat:

Stiti vreun remediu pentru ridurile de sub ochi, dar si pentru un mic surplus de grasime ( cred ca asta e ), adica pielea de sub ochi, o mica portiune e ca si cum ar fii umflata, din lipsa de somn de exemplu, dar nu asta este cauza. Aveti idee ce ar putea fii?

2 răspunsuri:
| kiri11 a răspuns:

Citeste despre crema Perle Bleue happy este ok si este si foarte interesata din punctul de vedere al folosirii happy

| Nimeni10 a răspuns:

De ce ti-e frica nu scapi, cauta creme pentru riduri, de ce nu cauti pe google?